BiLGi Ve PaYLaSiM INDiR FoRuM SiTeSi®

AnasayfaIndir Web SitesSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Harbi Sözler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
SiTe SoRuMLuSu
SiTe SoRuMLuSu

Erkek
İş/Hobiler : Muhendis
Lakap : Speed
Takim :
Ruh Hali :
Rep Gucu : 0
Guc Sistemi : 300251

Rep sistemi
Başarı Puanı:
100000/100000  (100000/100000)
Güçlülük:
Aktiflik:

MesajKonu: Harbi Sözler   Salı Eyl. 30, 2008 2:02 pm

♥ ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

♥ $ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

♥ Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

♥ îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

♥ µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

♥ YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

♥ ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

♥ BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

♥ Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

♥ SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

♥ Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

Online Film,Dizi,Belgesel,Yerli Ve Yabanci Filmler,CanLi Radyo,Sohbet,Bilgisayar, Internet,Programlar, Ve Daha Binlerce Paylasim Icin Www.GurbetciRadyo.Com Sitemizi Ziyaret Ediniz.
Gurbetci Radyo Gurbet'in Gercek Sesi..
Kullanıcı profilini gör http://Www.GurbetciRadyo.Com

Harbi Sözler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÇARSI SÖZLER
» ilizyon yüzler
» Atasözü ve Deyim Çevirileri
» En sevdiğin şarkı ve sözleri?
» (amigo nuRi) çok güzel :)